Najděte se
mezi prvními

PPC a SEO

Najděte se
mezi prvními

SEO – Optimalizujeme Váš web, abyste byli vidět mezi prvními. Uživatelé Vás nenajdou na internetu jen tak -  je potřeba tomu pomoci. A to za Vás uděláme my.

Vyhledávače jsou něco jako lidé. Aby Vaše stránky nabídly uživatelům mezi prvními, musí se jim líbit. To znamená, že stránky musí být přehledné, užitečné, s kvalitními texty a musí splňovat určité technické požadavky jako například dobře rozvětvenou strukturu webu.

Většina webů má s texty problém. Jsou Vaše stránky mezi nimi? Nezoufejte. Společně najdeme strategii a zjistíme, jak změníme Váš web tak, aby se zalíbil vyhledávačům i uživatelům.

PPC – Plaťte jen za uživatele, kteří přijdou na Váš web a využijte tak každou korunu efektivně. Nastavíme kampaně a za chvíli uvidíte, že “pay per click” se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho “podnikání”. 

Nastavíme správně cílené kampaně, které Vám přivedou nové klienty a pomocí remarketingu se připomeneme těm, kteří Vás již znají.

Jak získat PPC kampaněmi co nejvíce klientů? Musíte se jim neustále věnovat, testovat a analyzovat. To za Vás uděláme my. 

Nebuďte asociální.
Buďte on-line!

Sociální sítě

Nebuďte asociální.
Buďte on-line!

Sociální sítě hýbou světem. Nemáte na ně čas nebo prostě nemáte copywriting talent? Nevadí – my si poradíme se vším. Pro nás to není práce, ale zábava.

Na sociálních sítích najdeme Vaši cílovou skupinu, budeme komunikovat s Vašimi followery nebo oslovíme nové, a také se postaráme o organickou a placenou komunikaci.

Kde jinde si vybudovat vztah se svými klienty než na sociálních sítích? Nechte správu Vašich sociálních sítí na nás a s klidem se věnujte svému podnikání. 

Mgr. Eva Kubná

Mgr. Eva Kubná

Key Account Manager

+420 727 990 174

eva@arsyline.cz

Máte dotaz?
Eva je tady pro Vás.

 

creative studio

Upozornění
Zavřít
1