Server & mail hosting

Provozujeme servery pouze pro naši klientelu, z tohoto důvodu si můžeme dovolit nabídnout vám nadstandardní využití kapacit a potenciálu těchto služeb.

Server hosting

99,9%

Dostupnost serveru

24/7

Podpora a servis

Tier IV

Bezpečnost

Pro hostování projektů našich klientů máme vyhrazeny zvláštní mail a web servery, které jsou umístěny v nejmodernějším datacentru v ČR. Zajišťujeme tak nejlepší možné technologické zázemí. Datové centrum je vybudováno a provozováno dle standardu TIER IV. Je kladen maximální důraz na nejvyšší možnou míru zálohování dodávek el. energie, chlazení a bezpečnost datového centra.

Softwarová specifikace serveru:

 • OS Debian GNU/Linux 7.11
 • WWW server Apache 2
 • PHP 7.4 s podporou knihoven mod_rewrite atd.
 • MySQL databáze 5.5.53

Pro bezproblémové provozování prezentací našich klientů používáme vlastní servery. Vzhledem ke skutečnosti, že servery provozujeme pouze pro naši klientelu, si můžeme dovolit nabídnout klientům nadstandardní využití kapacit a potenciálu těchto serverů.

Hosting

Internetová konektivita

Data centrum VS je telekomunikačním operátorem na území ČR i dalších evropských států. Mezi stěžejní a unikátní charakteristiky data centra VS patří celosvětově nejvyšší možný standard TIER IV, členství v největším datovém výměnném uzlu DE-CIX či neustálá 24/7 podpora linux administrátorů. Síť je tvořena v kruhové typologii, aby byla zvýšena spolehlivost na maximální možnou hodnotu a síť tak byla odolná vůči poruše na některé z optických tras či aktivních prvků.

Správa vašeho projektu

 1. Firemní internetové prezentace
 2. E-shopová řešení
 3. Stránky pro školy
 4. Stránky pro obce
 5. Produktové stránky
 6. Project management system

Hoďte starosti s vaší internetovou prezentací za hlavu. Držíme neustálý dohled nad funkčností vašeho projektu, provádíme pravidelnou údržbu. Sledujeme nejnovější trendy
a pravidelně vás informujeme o možnostech, jak dále vylepšit váš projekt, získat nové zákazníky, nebo jak lépe zapůsobit na vaši cílovou skupinu.

Tak, jak se vyvíjí technologie předávání informací kolem nás, vyvíjí se také skupina uživatelů, kterou oslovujeme prostřednictvím našich projektů. Naše práce je držet neustálý krok s aktuálními trendy v elektronické komunikaci a přenášet tyto poznatky do naší spolupráce k dosažení stanoveného cíle.

 • 24 hodinový dohled
 • optimalizace pro internetové prohlížeče
  (sledování zdrojového kódu)
 • vlastní administrace s možností nastavení SEO optimalizace
 • pravidelná správa internetové prezentace a pokročilá SEO optimalizace
  (není součásti nabídky hosting)

Mail hosting

Tvorba

E-mailových schránek

Správa

Hesel

Nastavení

Automatické odpovědi

Nelimitujeme datový tok jednotlivých schránek, ani počet mailových účtů (mail klientů). Mailové řešení je našim klientům zpřístupněno pomocí administračního rozhraní, které je umístěno na doméně:

http://klient2.arsyline.cz

Vámi zvolený administrátor je schopen pomocí tohoto rozhraní libovolně spravovat emailové účty (zakládání uživatelů, změna hesel, statistiky serveru). Jednotlivé emailové účty je pak možno on-line využívat na doméně (web mail RoundCube).

Celková základní limitní kvóta je nastavena na 20 GB celkové hodnoty pro vaši doménu. Při jejím překročení bude administrátor upozorněn na přečerpání limitu. V případě potřeby vyššího datového zatížení vám poskytneme nadlimitní hodnoty podle vaší potřeby.

 • Aktivace uživatele do 60 minut
 • Provádíme pravidelné audity vytížení a bezpečnosti
 • Okamžitě aktivně reagujeme na nestandardní stav
 • Aktivní SPAM ochrana s pravidelnou aktualizací
 • Pravidelná záloha vašich dat
 • Obnovení zálohy zdarma
Hosting

Napište nám

 

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

creative studio

Upozornění
Zavřít