• Zpět

Ikem

Naše webdesignové a grafické studio bylo hrdým dodavatelem moderní technologie, kterou se IKEM zařadil mezi „Users friendly“ nemocnice, jenž vycházejí vstříc návštěvníkům webových stránek a to především z mobilních telefonů a tabletů (v dnešní době evidujeme více než 50% návštěv webových stránek právě z těchto zařízení).


Nové webové stránky jsme se společností ARSY line, s.r.o. vytvářeli podle nejnovějších trendů - aby byly přizpůsobené i pro mobilní telefony a tablety, a aby splňovaly požadavky o bezbariérovosti.

Při tvorbě nového webu jsme se snažili především o to, aby byl pro uživatele komfortní a každý na něm během pár kroků našel, co hledá. Jednotlivé sekce jsou logicky členěné.

Ačkoli se jedná o korporátní web, snažili jsme se také o to, aby měly jednotlivé kliniky možnost si stránky upravit podle svých potřeb. Díky vlastnímu redakčnímu systému mohou zaměstnanci vkládat aktuální informace, upravovat ordinační hodiny, kontakty a jednoduše nahrávat fotografie nebo videa.

S prací společnosti ARSY line, s.r.o. jsme spokojeni - společnost dodržela veškeré požadavky a celou zakázku zrealizovala ve stanoveném termínu. Spolupráce probíhala na přátelské úrovni a veškeré dodatečné požadavky na úpravy byly zapracovány v nejkratším možném termínu.

Martin Kutil - vedoucí Oddělení PR a marketingu

Optimalizace výkonu před spuštěním projektu

Výkon testu byl proveden dne 18.5.2016

Performance
Accessibility
Best Practices
SEO
Web reference

Napište nám

 

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

creative studio

Upozornění
Zavřít