Najděte se
mezi prvními

PPC a SEO

Najděte se
mezi prvními

SEO – Optimalizujeme Váš web, abyste byli vidět mezi prvními. Uživatelé Vás nenajdou na internetu jen tak -  je potřeba tomu pomoci. A to za Vás uděláme my.

Vyhledávače jsou něco jako lidé. Aby Vaše stránky nabídly uživatelům mezi prvními, musí se jim líbit. To znamená, že stránky musí být přehledné, užitečné, s kvalitními texty a musí splňovat určité technické požadavky jako například dobře rozvětvenou strukturu webu.

Většina webů má s texty problém. Jsou Vaše stránky mezi nimi? Nezoufejte. Společně najdeme strategii a zjistíme, jak změníme Váš web tak, aby se zalíbil vyhledávačům i uživatelům.

PPC – Plaťte jen za uživatele, kteří přijdou na Váš web a využijte tak každou korunu efektivně. Nastavíme kampaně a za chvíli uvidíte, že “pay per click” se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho “podnikání”. 

Nastavíme správně cílené kampaně, které Vám přivedou nové klienty a pomocí remarketingu se připomeneme těm, kteří Vás již znají.

Jak získat PPC kampaněmi co nejvíce klientů? Musíte se jim neustále věnovat, testovat a analyzovat. To za Vás uděláme my. 

Zjistit více

Nebuďte asociální.
Buďte on-line!

Sociální sítě

Nebuďte asociální.
Buďte on-line!

Sociální sítě hýbou světem. Nemáte na ně čas nebo prostě nemáte copywriting talent? Nevadí – my si poradíme se vším. Pro nás to není práce, ale zábava.

Na sociálních sítích najdeme Vaši cílovou skupinu, budeme komunikovat s Vašimi followery nebo oslovíme nové, a také se postaráme o organickou a placenou komunikaci.

Kde jinde si vybudovat vztah se svými klienty než na sociálních sítích? Nechte správu Vašich sociálních sítí na nás a s klidem se věnujte svému podnikání. 

Zjistit více

Indentifikujeme návštěvníky vašeho webu

Potenciální klienti

Indentifikujeme návštěvníky vašeho webu

Zjistíme, jaká konkrétní firma přišla na váš web, co jí na vašem webu zaujalo, a doplníme ověřené kontakty. Identifikujeme tak potřebu firem, které už vás znají, jen se neozvaly.

Integrace systému přímo do Vaší administrace www stránek vám pomůže s akvizicí nových zákazníků a umožní lépe pochopit potřeby těch stávajících.

Nejedná se o další analytický nástroj pro sledování návštěvnosti, ale o aplikaci, která generuje nové obchodní příležitosti a dovolí pochopit potřeby vašich klientů.

Více se o této revoluční službě dozvíte zde.

Zjistit více
Zdeněk Krásný

Zdeněk Krásný

Analytic & Consultant

+420 605 456 999

zdenek@arsyline.cz

Máte dotaz?
Zdeněk je tady pro Vás.

 

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

creative studio

Upozornění
Zavřít