PPC a SEO

Najděte se
mezi prvními

SEO – Optimalizujeme Váš web, abyste byli vidět mezi prvními. Uživatelé Vás nenajdou na internetu jen tak -  je potřeba tomu pomoci. A to za Vás uděláme my.

Vyhledávače jsou něco jako lidé. Aby Vaše stránky nabídly uživatelům mezi prvními, musí se jim líbit. To znamená, že stránky musí být přehledné, užitečné, s kvalitními texty a musí splňovat určité technické požadavky jako například dobře rozvětvenou strukturu webu.

Většina webů má s texty problém. Jsou Vaše stránky mezi nimi? Nezoufejte. Společně najdeme strategii a zjistíme, jak změníme Váš web tak, aby se zalíbil vyhledávačům i uživatelům.

PPC – Plaťte jen za uživatele, kteří přijdou na Váš web a využijte tak každou korunu efektivně. Nastavíme kampaně a za chvíli uvidíte, že “pay per click” se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho “podnikání”. 

Nastavíme správně cílené kampaně, které Vám přivedou nové klienty a pomocí remarketingu se připomeneme těm, kteří Vás již znají.

Jak získat PPC kampaněmi co nejvíce klientů? Musíte se jim neustále věnovat, testovat a analyzovat. To za Vás uděláme my. 

Najděte se
mezi prvními

Zdeněk Krásný

Zdeněk Krásný

Analytic & Consultant

+420 605 456 999

zdenek@arsyline.cz

Máte dotaz?
Zdeněk je tady pro Vás.

 

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

creative studio

Upozornění
Zavřít