Vydejte se s námi za hranice a užijte si trochu adrenalinu

Vydejte se s námi za hranice a užijte si trochu adrenalinu

Naše studio je spoluzakladatelem kiteboardingové agentury WINDSOUL, která má jediný úkol, a tím je produkce pozitivní chemie ve vašem těle.

Užijte si aktivní dovolenou, spojenou s atraktivním sportem v nejrůznějších destinacích. Společnost vám budou dělat nejen naši zkušení průvodci, ale také klienti, kteří se opakovaně na naše tripy vracejí. Vytváříme takto komunitu aktivních lidí, kterým nabízíme společné zážitky, nová přátelství, ověřené destinace spojené s kite kurzy a hlavně možnost dokonalého vyčištění hlavy.

Windsoul, nebo-li vítr v duši

je internetový portál, který vám po zadání data vyhledá destinace, kde jsou nejlepší povětrnostní podmínky. Tyto destinace můžete dále filtrovat  podle toho, co máte rádi. Flat, vlny, bílý písek, nebo korály, skály a kameny.  Jakmile zvolíte svou destinaci, nabídka u ní vám zobrazí dostupné letenky, ubytování, kompletní zájezdy cestovní kanceláří a půjčovnu vozu, je-li to potřeba. Samozřejmě zde můžete nalézt i služby kite center, pokud se na daném spotu nějaké nachází. Portál si můžete prohlédnout
na těchto stránkách.

windsoul.cz

Neváhejte nás kontaktovat a dopřejte si trochu větru v duši.

Vydejte se s námi za hranice a užijte si trochu adrenalinu

Kdo už s námi zažil vítr v duši

S Petrem jsme se poznali díky tvorbě mých webových projektů. Abychom si trochu odpočinuli, vyrazili jsme společně na KITE TRIP nabitý adrenalinem, větrem a skvělými lidmi. Kite sportu jsem naprosto propadl a stal se součástí týmu, který ví, jak chutná život.

JUDr. Jakub Maur, Ph.D.

Letěla jsem, viděla jsem, naučila jsem se všemu tomu, co by mne ani ve snu nenapadlo, že někdy budu umět :) A nejhorší na tom je, že chci letět znova! Nedoporučuji, nakažlivé :)

MuDr. Pavla Potančoková

Rád s vámi budu sdílet mé zkušenosti. Nic vám nenapíšu, ale rád vše řeknu osobně u skleničky vína a pohledem na moře. Těším se na další akci.

Vojta "FOX" Liška

Kdo se vám bude věnovat?

Karolína Přibylová
Karolína Přibylová Trip manager | Instructor

+420 733 554 474 info@windsoul.cz

Mgr. Petr Kačmář
Mgr. Petr Kačmář Designer

+420 604 537 918 petr@arsyline.cz

Mgr. Radek Prejda
Mgr. Radek Prejda Trip advisor / Instructor

+420 606 452 733 radek@windsoul.cz

JUDr. Jakub Maur
JUDr. Jakub Maur Lawyer and lover

+420 606 452 733 jakub@windsoul.cz

MUDr. Roman Frenzel
MUDr. Roman Frenzel Doctor

+420 727 980 341 roman@windsoul.cz

Napište nám

 

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

creative studio

Upozornění
Zavřít