Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Budete na prvních příčkách organického vyhledávání… Čáry máry fuk a SEO je hotové. NE! :-D Tak to není a ani tak nepracujeme.

SEO optimalizace je těžká disciplína v rámci marketingových aktivit. Vlastně taková 'třešnička' na dortu, která ale nesmí chybět.

Nejdříve se podíváme, jestli váš web plní technické standardy pro SEO. Pokud ano, je to v pořádku. Pokud ne, navrhneme opravy. Následně uděláme analýzu klíčových slov, se kterými lze pracovat a díky kterým se můžete umístit na vysokých pozicích.

Z praxe víme, že moc firem se s tím nechce babrat”. Důvodů je mnoho, ale většinou je jeden hlavní. Trvá to dlouho” a je to obsahově náročné. ANO trvá a ANO musíte vytvořit vhodný obsah. Výsledky jsou dlouhodobé a ruku na srdce, konverze 'zdarma' jsou krásné.

Co budete ale dělat, až vám reklamní systém zablokuje reklamy nebo si je zablokujete sami? Dojde na pár dní kredit a vy si toho nevšimnete. Už vaši společnost nikdo nenajde? Zkuste vypnout všechny reklamy a najít svou firmu/produkt/službu ve vyhledávání. Brzy zjistíte, že je něco špatně. Nespoléhejte pouze na placené reklamy. 

Spojte se s námi a pojďme budovat dlouhodobě udržitelnou strategii. V roce 2019 bylo 67,8 % prokliků na výsledky vyhledávání z organiku na desktopu versus 3,3 % prokliků z placeného vyhledávání. Námět k zamyšlení?

Chci vědet víc
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Tým, který se vám
bude věnovat

Mgr. Petr Kačmář

Mgr. Petr Kačmář

CEO

+420 604 537 918
petr@arsyline.cz

Bc. Barbora Viliš

Bc. Barbora Viliš

Project Manager

+420 727 990 174
bara@arsyline.cz

Zdeněk Krásný

Zdeněk Krásný

Analytic & Consultant

+420 605 456 999
zdenek@arsyline.cz

creative studio