Analýza webových stránek

Firmy vědí, že by na webu měly něco měřit a vyhodnocovat, ale co? My to nyní také nevíme, ale ve spolupráci s vámi na to přijdeme. Každá společnost má obchodní cíle, které jsou makrotransakcemi a k těm vedou mikrotransakce. To je náš cíl, najít konsekvence, které přinesou více výsledků. 

Přestaňte se domnívat a začněte efektivně pracovat a vyhodnocovat statistiky. Nechte si poradit od našich expertů na měření pomocí Google Analytics a reportingem v  Google Data Studiu. Zkušenosti s nastavováním a reportingem z  gáček” aplikujeme a sdílíme s dalšími firmami i jednotlivci. Google Analytics je bezplatný nástroj, který vám pomůže posunout byznys dál, možná dál než si dokážete představit. Znát data o uživatelích je alfa a omega podnikání. Jak se na webu uživatelé chovají, kam chodí a jaké plní cíle. Proč je neplní a proč to nemáte pod kontrolou?

Pomůžeme nastavit správné měření a reporting. Zkušenosti říkají, až 95% firem, které Google Analytics používají je mají nedostatečně nebo špatně nastavené. Děláme revizní analýzy aktuálních projektů i projektů, které ještě nemají prezentaci.

Mějte náskok díky datům a spojte své podnikání s profesionály.

Co nemůžete změřit, nemůžete ani řídit!

Chci vědet víc
Analýza webových stránek

Tým, který se vám
bude věnovat

Mgr. Petr Kačmář

Mgr. Petr Kačmář

CEO

+420 604 537 918
petr@arsyline.cz

Zdeněk Krásný

Zdeněk Krásný

Analytic & Consultant

+420 605 456 999
zdenek@arsyline.cz

Bc. Barbora Viliš

Bc. Barbora Viliš

Project Manager

+420 727 990 174
bara@arsyline.cz

creative studio