Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na míru

Přehledné informace na webové stránce jsou základem úspěchu. Jsme tady proto abychom pro Vás vytvořili unikátní, přehledné a bezbariérové řešení Vaší webové stránky, kde se budete cítit dobře nejen Vy ale i Vaši potencionální zákazníci. Nově vytvořenou webovou stránku můžete jednoduše a intuitivně ovládat z administračního rozhraní.
V případě že provozujete také eshop, podívejte se na naše řešení eshopu a můžete ovládat vše z jedné administrace (CMS).


Zjistit více

Tvorba webových stránek na míru

Moderní standardy

HLAVNĚ NEUSNOUT NA VAVŘÍNECH

Tak jako děti, tak i my se neustále učíme a vzděláváme, abychom byli v obraze a mohli Vám nabídnout to nejlepší řešení. Všechno a všichni zkrátka potřebujeme update :) 

Zjistit více

HLAVNĚ NEUSNOUT NA VAVŘÍNECH

Responzivní design

Věděli jste, že více než 40% uživatelů se připojí na web přes telefon?

Responzivní design je pro nás posvátné slovo. Dodržujeme ho vždy a všude. A co vy?  Taky Vás tak štvou stránky, které se nepřizpůsobí telefonu? Bojujte proti tomu s námi. 

Proč responzivní zobrazení?

Zkrátka protože přibývá uživatelů, kteří se na web připojují z telefonu. Tento trend neustále narůstá a vy přece nechcete, aby se Vaši zákazníci ztráceli v tom, co pro ně může být jednoduché. Navíc, věděli jste, že Google upřednostňuje stránky s responzivním designem? Zjistit více

Věděli jste, že více než 40% uživatelů se připojí na web přes telefon?

Bezbariérový web

Přístupnost pro všechny klienty včetně těch tělesně i zrakově postižených

Cílem Bezbariérového webu je přístupnost pro všechny klienty, tím myslíme i klienty, kteří jsou tělesně nebo zrakově postižení.

Vzhledem k tomu, že přístupnost je nyní jedním z povinných požadavků webů ve veřejném sektoru, rádi Vám pomůžeme navrhnout vhodné řešení pro vaši organizaci. Součástí bezbariérového webu může být také odborný test přístupnosti, na kterém spolupracujeme se Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých České republiky (SONS). S touto organizací jsme nedávno připravili bezbariérové řešení nových stránek pro jednu z předních zdravotních pojišťoven www.rbp213.cz

Zjistit více

Přístupnost pro všechny klienty včetně těch tělesně i zrakově postižených

Zdeněk Krásný

Zdeněk Krásný

Analytic & Consultant

+420 605 456 999

zdenek@arsyline.cz

Máte dotaz?
Zdeněk je tady pro Vás.

 

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

creative studio

Upozornění
Zavřít