Montanus

Apartmány a chata Montanus

Tento projekt odkazuje na ubytování pod lesem v horní části Malé Morávky, kde se budete rádi vracet. Rodinné apartmány jsou přímo v srdci Jeseníků a jejich součástí jsou lesní lázně či přírodní vodoléčebný areál. Bylo nám potěšením podpořit touto webovou prezentací turismus v České republice a také myšlenku tvůrce – spojit atmosféru horské chalupy s vybavením a komfortem 21. století. Zbývá si jen rezervovat Váš termín…

Rok výroby: 2021

Slovo klienta:

Když jsem vás začátkem ledna oslovil na základě doporučení, myslel jsem, že to bude malý projekt na pár týdnů. Nakonec z toho bylo pár měsíců oboustranně tvrdé práce. Chci moc poděkovat celému týmu, který se na tomto projektu podílel. Paní Pačkové, panu Bandurovi a hlavně panu Ludvíkovi za vstřícné a rychlé reakce na moje připomínky. Janě, za pomoc s testováním... :-) I když to bylo náročné, výsledek je skvělý. 

Přeji hodně kreativity do další práce a další spokojené klienty.

Ing. Jiří Stachovský

Tvorba webových stránek

Tato tvorba webu na míru šla do světa v roce 2021. Webová prezentace pro 'Apartmány a chata Montanus' vznikla jako obvykle s důrazem na vysoce kvalitní webové stránky, které poskytují rychlé načítání a zajistí fungování na nejvyšší možné úrovni. Zakládáme si také na jednoduché intuitivní navigaci a unikátním designu, který se postará o silný první dojem.


Celkově jsme pro klienta zpracovali

Web reference

creative studio