Ikem

Naše webdesignové a grafické studio bylo hrdým dodavatelem moderní technologie, kterou se IKEM zařadil mezi „Users friendly“ nemocnice, jenž vycházejí vstříc návštěvníkům webových stránek a to především z mobilních telefonů a tabletů (v dnešní době evidujeme více než 50% návštěv webových stránek právě z těchto zařízení).


Slovo klienta:

Nové webové stránky jsme se společností ARSY line, s.r.o. vytvářeli podle nejnovějších trendů - aby byly přizpůsobené i pro mobilní telefony a tablety, a aby splňovaly požadavky o bezbariérovosti.

Při tvorbě nového webu jsme se snažili především o to, aby byl pro uživatele komfortní a každý na něm během pár kroků našel, co hledá. Jednotlivé sekce jsou logicky členěné.

Ačkoli se jedná o korporátní web, snažili jsme se také o to, aby měly jednotlivé kliniky možnost si stránky upravit podle svých potřeb. Díky vlastnímu redakčnímu systému mohou zaměstnanci vkládat aktuální informace, upravovat ordinační hodiny, kontakty a jednoduše nahrávat fotografie nebo videa.

S prací společnosti ARSY line, s.r.o. jsme spokojeni - společnost dodržela veškeré požadavky a celou zakázku zrealizovala ve stanoveném termínu. Spolupráce probíhala na přátelské úrovni a veškeré dodatečné požadavky na úpravy byly zapracovány v nejkratším možném termínu.

Martin Kutil - vedoucí Oddělení PR a marketingu

Web reference

creative studio